Elektro Dobiáš

  • solární elektrárny na střechy i volné plochy
  • elektroinstalace silnoproudé i slaboproudé
  • montáž osvětlení
  • centrální vysávání
  • výroba a montáž světelných reklam
  • automatizace strojů
  • výroba rozvaděčů
  • montáž domovních telefonů a videotelefonů

Novinky:

Dokončujeme přípravu (projektovou dokumentaci, stavební povolení, …..) pro výstavbu fotovoltaické elektrárny 500 kWp.
Práce budou zahájenyv měsíci dubnu.


Provádíme elektroinstalace několika rodinných domů.


Kontakty:

Karel Dobiáš
Štěpská 916
Vizovice
Česká Republika

tel.: 420 608 887 127
e-mail: karel.dobias@elektro-dobias.cz

Centrální vysavače

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE DuoVac


Instalace rozvodu pro centrální vysavče se provádí po dokončení hrubé stavby. V této fází Vám zkompletujeme potrubní systém který se rozvádí pod tzv. čistýmy betony.S vyvedením a zaslepením zásuvek.Další fáze přichází po dokončení stavby osazením zásuvek a agregátu vysavače.

Schéma rozvoduVýhody centrálních vysavačů Duo Vac
Sací agregát je z hlediska pořizovací ceny nejnákladnější položkou. Proto je nutné jeho výběru věnovat náležitou pozornost. Neméně důležité jsou však i ostatní součásti centrálního vysavače. V neposlední řadě je důležitý profesionální přístupe prodávající firmy. O kvalitě centrálního vysavače Duo Vac a o profesionálním přístupu se Vás nyní budeme snažit přesvědčit.

1) Kvalitní motor je první zárukou spolehlivého centrálního vysavače. Agregáty Duo Vac jsou vybaveny motory Ametec s antivibračním uložením.

2) Vysoce výkonný filtrační systém má vliv nejen na stálý výkon motoru ale zejména na jeho životnost. Duo Vac využívá osvědčeného způsobu cyklónové separace a pevného středového filtru. Rotací vzduchu v nádobě, jsou nečistoty tlačeny k jejímu obvody a tím také nejdále od středového filtru. Pokud na filtru vznikne vrstvička prachu, je proděním v nádobě z filtru stržena a opět odstředivou silou stlačena na dno a k obvodu nádoby. Filtr lze snadno a pohodlně udržovat. Jeho demontáž a následná montáž je velmi snadná. Možnost vyprání v automatické pračce. Každý filtr je totiž nutné občas vyčistit!

3) Vysoce výkonný filtrační systém má vliv nejen na stálý výkon motoru ale zejména na jeho životnost. Duo Vac využívá osvědčeného způsobu cyklónové separace a pevného středového filtru. Ten zabrání uvolnění nečistot při zapnutí systému a lze jej snadno a pohodlně udržovat. Každý filtr je totiž nutné občas vyčistit!

- Nedílnou součástí kvalitní filtrace je vlastní filtr. Ten je u agregátů Duo Vac vyroben ze speciálního materiálu Heurecon, který přes své tři vrstvy zajišťuje optimální propustnost vzduchu a maximálně zabrání průchodu i těch nejjemnějších nečistot – účinnost filtrace je 97,5% a filtr propustí pouze částice menší než 0,1 mikronu.

- Kvalitní kovové provedení sacích agregátům způsobuje odolnost proti poškození a zabraňuje působení statické elektřiny.

- S příslušenstvím Duo Vac je možno vysávat jakékoliv povrchy, lépe nebo hůře přístupná místa a také je možno vysávat různé druhy nečistot.

- Potrubní rozvod je vyroben ze speciálního plastu. Antistatická úprava, vhodné navržení systému a odborné provedení zabrání případným komplikacím.

- Jako další technickou výhodou centrálních vysavačů Duo Vac jsou originální vysavačové zásuvky, které byly vyvinuty přímo ve spolupráci s firmou ABB. Nabízeny jsou ve všech barevných kombinacích v řadách Time a Element.

- Co se týká technických vlastností, velice důležitý je z pohledu celkové životnosti centrálního vysavače motor. Agregáty Duo Vac jsou vybaveny motory Ametek s obtokovým chlazením, což znamená, že motor nepracuje při tak velkých otáčkách, lépe se chladí a má výrazně delší životnost. Mimo to je motor uložen ve speciálním antivibračním pouzdře, což zvyšuje mechanickou odolnost jeho jednotlivých částí.


© Karel Dobiáš